TO MY

Witają was pięć gryfnych dziołch ze Śląska!
Pochodzimy z tej malowniczej i ciekawej pod względem kulturowym krainy, ale chcemy poznać także inne zakamarki kraju. Pociągami, busami autem i autostopem zwiedzamy naszą uroczą Polskę. Każdy region jest ciekawy i ma swoje niesamowite tradycje, czy zwyczaje.
Chętnie poznamy inne obyczaje niż te, które są wyniesione z domu. Dlatego nie będziemy się ograniczać do wyjazdu tylko do bliskich miejsc. Mamy zamiar zwiedzić cały kraj. W piątkę zawsze jest raźniej, bezpieczniej i weselej. Nic nie stoi nam na przeszkodzie, by zdobywać nowe przygody.
Chcesz nas poznać lub wybrać się z nami? Dzieli nas jeden KLIK ;-)

Kategorie

  • Brak kategorii
  • Home Wymarzone wakacje nad morzem w Jarosławcu

Wymarzone wakacje nad morzem w Jarosławcu

Wiele osób kocha wakacje nad morzem. Możemy tam swobodnie odpocząć, zrelaksować się. Powstaje jednak pytanie – dokąd jechać, aby jednocześnie odpocząć od wielkich tłumów i uciec przed nadmiarem turystów a zarazem nie znaleźć się w miejscowości, w której nawet noclegów porządnych nie znajdziemy? Idealną odpowiedzią na to pytanie jest Jarosławiec.

Jarosławiec jest to wieś położona w województwie zachodniopomorskim na Wybrzeżu Słowińskim. Na samym wstępie należy wspomnieć, że choć jest to wieś, to jednak baza noclegowa jest tutaj dobrze rozbudowana. Bez problemu znajdziemy camping, pole namiotowe, czy też nocleg w pensjonacie lub hostelu czy willi. Warto jeszcze dodać, że nadbałtyckie noclegi powinniśmy rezerwować wcześniej, jednak jeśli nasz wyjazd będzie spontaniczny, to także na pewno uda nam się znaleźć pensjonat z tabliczką "noclegi Jarosławiec- wolne pokoje". Ponadto w Jarosławcu znajdują się oczywiście dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze oraz smaczne restauracje.

Co można robić w Jarosławcu? Oczywiście przede wszystkim wypoczywać na plaży. W Jarosławcu możemy wyróżnić dwie piękne, piaszczyste plaże, które są monitorowane przez ratowników. Warto jeszcze wspomnieć, że woda tutaj jest wyjątkowo czysta. Czy jednak możemy coś zrobić, kiedy już znudzą nam się zwykłe kąpiele, leżenie na plaży czy nawet spacery brzegiem morza?

Przede wszystkim niebywałą atrakcją jest na pewno przepłynięcie się ślizgaczem po spienionych wodach Bałtyku. Ponadto spragnieni adrenaliny mogą również spróbować swoich sił w windsurfingu – okoliczne szkoły oferują zarówno naukę jak i wypożyczenie całego sprzętu. To jednak nie wszystko. Dla osób, które kochają mocne wrażenia powstała także możliwość nurkowania. Co więcej – możemy oczywiście rozpocząć przygodę z żeglarstwem.

Warto również wiedzieć, ze w Jarosławcu istnieje możliwość wędkowania nad morzem. Ponadto możemy wybrać się na rejs statkiem spacerowym po Bałtyku i podczas niego obejrzeć wspaniałe klify i poczuć się jak marynarze. Taki rejs po Bałtyku będzie specjalnie efektowny o zachodzie słońca.

Czy to wszystkie atrakcje Jarosławca? Oczywiście, że nie! Znajdziemy tutaj jeszcze Motylarnię, aquapark, park rozrywki, Galerię Rybacką, pole do mini golfa, paintball oraz pole golfowe. Dzieci z kolei na pewno zachwycone będą parkiem linowym, placem zabaw czy przejażdżkami ciuchcią.

2 comments on “Wymarzone wakacje nad morzem w Jarosławcu”

  1. charlotte says:

    Jarosławiec jest idealny na wczasy, można tam naprawdę wypocząć, a do tego nie ma tłumów ludzi!

  2. Answer ME says:

    jaki miesiąc najlepiej wybrać na wczasy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>