TO MY

Witają was pięć gryfnych dziołch ze Śląska!
Pochodzimy z tej malowniczej i ciekawej pod względem kulturowym krainy, ale chcemy poznać także inne zakamarki kraju. Pociągami, busami autem i autostopem zwiedzamy naszą uroczą Polskę. Każdy region jest ciekawy i ma swoje niesamowite tradycje, czy zwyczaje.
Chętnie poznamy inne obyczaje niż te, które są wyniesione z domu. Dlatego nie będziemy się ograniczać do wyjazdu tylko do bliskich miejsc. Mamy zamiar zwiedzić cały kraj. W piątkę zawsze jest raźniej, bezpieczniej i weselej. Nic nie stoi nam na przeszkodzie, by zdobywać nowe przygody.
Chcesz nas poznać lub wybrać się z nami? Dzieli nas jeden KLIK ;-)

Kategorie

  • Brak kategorii
  • Home Kłodzko – moc atrakcji w naturalnym wydaniu

Kłodzko – moc atrakcji w naturalnym wydaniu

Kłodzko to wyjątkowe krajobrazy, piękne góry, to też cudowne osobliwości natury i niecodzienne uzdrowiska. Taka oferta turystyczna każdego roku w te rejony przyciąga coraz większą liczbę turystów. Mogą oni liczyć na niezwykle aktywny wypoczynek w komfortowych warunkach, które są wynikiem starań pojedynczych przedsiębiorców. Baza noclegowa to bowiem prywatne pensjonaty i kilka hoteli. Zróżnicowany poziom i ciągły rozwój, tak można określić ten niezwykle istotny element, każdej podróży. ➦Zadbanie o zakwaterowanie to podstawa, od której powinniśmy zacząć przygotowania. Noclegi to oferta, z którą trzeba dokładnie się zapoznać, celem wyboru najlepszego miejsca dla nas.

Kłodzko to miasto przeszłością żyjące. Znajdziemy tu wyjątkowe budowle, o wartości międzynarodowej. Wśród nich wymienić trzeba przede wszystkim XVII wieczną twierdze, która przypomina nam o niezapominanych czasach świetności Polski, na arenie międzynarodowej. Tunele wijące się pod miastem, niegdyś służyły do przesyłania broni i działań militarnych, dziś natomiast są świetną przygodą i próbą odnalezienia się w podziemnym labiryncie. Nie zapominajmy jednak o budowlach sakralnych mających dużą wartość architektoniczną, gotyckim moście św. Jana i licznych kamieniczkach XIX wiecznych. Wszystko to powoduje, że pobyt w Kłodzku nudny być nie może.

Szukając rozrywki warto wybrać się na okoliczne szlaki turystyczne, które doprowadzą nas do licznych jaskiń, grot, na piękne górskie szczyty i wspaniałe łąki. Wszystko to powoduje, że możemy tu poczuć się prawdziwie magicznie. Dla osób chcących się zrelaksować przygotowany jest basen, sauna, jacuzzi, można też korzystać z okazji do zabawy na trasie offroadowej dla quadów. Takie ekstremalne emocje, dostarczy nam tez lot paralotnią, który możliwy jest dzięki łagodnym stokom w okolicy. Zatrzymując się w tym mieście podczas urlopu, nie zapominajmy o kwestii wyżywienia, która znacząco odbija się na opinii dotyczącej całego wyjazdu. Znalezienie małej knajpy, specjalizującej się w potrawach regionalnych będzie dla nas możliwie najlepszym wyjściem, które dostarczy nam oprócz wrażeń smakowych także satysfakcję. To miejscowość przyjazna każdemu turyście. Bez względu na wiek, swobodnie możemy się tu wybrać, gdyż oferta turystyczna przygotowana jest w taki sposób, aby zadowolić każdego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>